bekir cetin 2005'den beri icon

Bekir Çetin

Fotoğrafçılık

Yaş: 33
Deneyim: 2005’ten beri..
Uzmanlık: Fotoğrafçı

  Biyografi

  1987 Yılında Muğla,nın Fethiye ilçesinde doğdum, ismim erken yaşta vefat eden dedem’den miras kaldı. 2005’ten beri mesleğim olan fotoğrafçılık bende giderek bir tutkuya dönüştü. Düğün fotoğrafçısı olarak yeni evlenen çiftlerin en özel günlerinde onların yanında en mutlu anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Özel anlarınız bizim için değerlidir, bu anları bizim tecrübeli kadromuza güvenerek emanet edebilirsiniz. Misyonumuz ”En Yüksek Kalitede” işler gerçekleştirmektir. Kaliteli ekip ve kaliteli ekipmanlarla istediğiniz her yerde yanınızdayız…

  Deneyim

  Firmanızın ürün, katalog ve tanıtım (fotoğraf & video) çekimlerinizi güncel teknolojik ekipmanlarla havadan ve karadan çekimini gerçekleştiriyoruz.

  Yurtiçinde ve Yurtdışında en unutulmaz gününüzü ölümsüzleştiriyoruz. Düğün ve Nişanınızı romantik bir bakış açısıyla en yeni konseptlerle sizler için ekip olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Düğün, Nişan ve Mezuniyet Çekimleriniz için 2 ay öncesinden randevu almanızı tavsiye ederiz.

  Kişisel portolyolarınız (albüm, kapak çekimleri vb.) ve etkinliklerde bireysel odaklanma yöntemi ile size özel çekimler gerçekleştiriyoruz.

  Beceriler

  Fotoğrafçı 100%
  Nikon ve Sony Makinesi 100%
  Photoshop ve Premiere CC 100%
  Drone ile Fotoğraf & Video 100%