Fethiye’de Düğün Dış Çekim Mekanları29Ara 2021

Fethiye Düğün Dış Çekim Mekanları

Profesyonel Fethiye düğün fotoğrafçısı olarak ben ve ekibim çiftlerimizin en mutlu anı olan düğünlerini ölümsüzleştirmek adına Fethiye ve çevresindeki en özel mekanlarda fotoğraflara aşk’ı yansıtarak çekimlerini yapıyoruz.

Fethiye’de Çekim Mekanlarımız

Çiftlerimiz dış çekim için tüm hazırlıklarını tamamladıktan sonra çekime ilk olarak büyüleyici aurası ile günlük ormanında başlıyoruz. Buradaki çekimin ardından isteğe bağlı olarak Likya yoluna giderek o muhteşem masmavi Ölüdeniz manzarası eşliğinde çekime devam ediyoruz. Daha sonra günbatımı fotoğrafları çekmeye, Patara’nın bir bölümü olan Kumluova plajina gitmek için yola koyuluyoruz. Bu arada yol güzergahında bulunan toruluk ormanında, selvi ormanında, mevsimine göre gelincik tarlasında, ekin tarlasında ve sazlıklarda kısa çekimler yapıyoruz. Son olarak eşsiz manzarası ile Kumluova plajında günbatımı çekimini yaparak dış mekan çekimimizi tamamlıyoruz.

NOT:

İsteğe bağlı olarak güzergah değiştirebiliyoruz. Diğer mekanlar ise Kayaköy, Çalış plajı, Karaot plajı, Karataş plajı, Seçiminiz bu mekanlardan yana olursa ters yönlerde olduğu için bizim tarifimizdeki güzergaha gidemiyoruz. İki yön arasında tercih yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating*